Apple вносить зміни в камеру FaceTime в серії iPad Air

Зміни відбудуться у двох моделях iPad, які Apple представить пізніше цього місяця. Apple вперше випустить iPad, який оснащений панеллю OLED.

Точніше кажучи, Apple випустить два таких iPad, оскільки очікується, що 11-дюймовий і 12,9-дюймовий планшети iPad Pro (2024) матимуть OLED-дисплеї від Samsung і LG із високим коефіцієнтом контрастності, глибшим чорним і точнішими кольорами. До того ж, ці панелі споживають менше енергії. Потужний 3-нм чіпсет M3 буде працювати на нових планшетах iPad Pro (2024).

Цього ж місяця очікується презентація iPad Air (2024). Apple перетворює iPad Air на серію з двома планшетами, оскільки планує додати другий варіант із більшим 12,9-дюймовим дисплеєм разом із 10,9-дюймовою моделлю. Серія iPad Air (2024) буде працювати на 5-нм чіпсеті M2.

Також Apple планує змінити фронтальну камеру FaceTime iPad Air.

На веб-сайті китайської соціальної мережі Weibo інсайдер під ніком Instant Digital підтвердив, що Apple анонсує два планшети iPad Air цього року, і він підтримав чутки про розмір екрану 10,9 і 12,9 дюйма. Він також повідомив, що положення камери FaceTime на нових планшетах iPad Air зміниться: вона буде перенесена з кута в горизонтальний центр. Таке розташування дозволить користувачам здійснювати відеодзвінки FaceTime, тримаючи планшет в “альбомному” положенні.

Камера FaceTime на iPad Air (2022) наразі розташована у верхній частині планшета, коли він утримується в портретному режимі. Це означає, що коли планшет тримається в “альбомному” положенні, камера FaceTime знаходиться збоку.

Серія iPad Air (2024) буде підтримувати Center Stage, як і камера FaceTime на iPad Air п’ятого покоління (2022). Завдяки Center Stage камера використовує штучний інтелект, щоб автоматично утримувати вас і когось поруч із вами в кадрі, навіть якщо ви обоє рухаєтеся під час виклику FaceTime.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело PhoneArena
Читайте також