Apple розробляє два MacBook з гнучким екраном: що відомо

Apple працює над новим пристроєм зі складаним дисплеєм. Скоріше за все, MacBook з 18- та 20-дюймовими дисплеями з’являться до кінця 2025 року.

Нові моделі MacBook Air і MacBook Pro нещодавно були оновлені, і, схоже, тепер у компанії є додатковий сегмент, який вона хоче вивчити.

Виходячи зі звітів відомого аналітика Мін-Чі Куо, Apple має намір поставити понад 1 мільйон пристроїв з 20-дюймовим складаним дисплеєм у 2026 році. Раніше аналітик передбачав, що Apple почне поставляти ноутбуки зі складаним дисплеєм у 2027 році.

У звіті Куо говориться, що Apple, швидше за все, використовуватиме 20-дюймові складні панелі у своїх ноутбуках, хоча також можливий варіант із 18,8-дюймовим дисплеєм. У складеному вигляді 20-дюймовий ноутбук буде порівнянний за розміром з MacBook з 14-15-дюймовим дисплеєм. Якщо Apple вибере 18,8-дюймовий дисплей, складений пристрій можна порівняти з MacBook з 13-14-дюймовим дисплеєм.

Куо вважає, що в цих ноутбуках Apple використовуватиме панелі від південнокорейської компанії LG Display. Очікується, що пристрій працюватиме на фірмовому процесорі Apple M5, а масове виробництво портативних комп’ютерів може розпочатися наприкінці наступного року.

Варто зазначити, що чутки про те, що Apple планує випускати ноутбуки зі складаними дисплеями, не нові. Галузевий аналітик Росс Янг вперше наголосив на 20-дюймовому складаному дисплеї Apple ще у 2022 році. Пізніше журналіст Bloomberg Марк Гурман також підтвердив цю чутку. У той час Гурман заявив, що постачальник має намір випустити гібридний пристрій, який поєднує в собі iPad і MacBook з подвійними екранами, але без фізичної клавіатури і трекпада. У 2022 році корейські ЗМІ повідомили про співпрацю Apple із Samsung у розробці ноутбуків зі складаними дисплеями.

Цілком ймовірно, що MacBook зі складаним дисплеєм не єдиний пристрій такого типу, який розробляється в Apple. На початку цього року ЗМІ повідомляли, що компанія працює над як мінімум двома моделями складаних iPhone. Також велика ймовірність того, що в майбутньому буде випущений iPad з гнучким дисплеєм.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело wccftech
Читайте також