Adobe запустив ШІ-інструмент, який створює зображення за новим принципом

Як змусити штучний інтелект намалювати вам зображення, якщо ви самі не знаєте, чого хочете? Точніше, ви собі уявляєте картинку, але описати її словами не можете, а значить, не можете написати завдання для ШІ. Тоді покажіть штучному інтелекту іншу, схожу картинку і попросіть намалювати щось подібне.

Приблизно за цим принципом працює новий інструмент Structure Reference, який нещодавно представила компанія Adobe. Цю технологію можна використовувати в програмі Adobe Firefly.

За допомогою Structure Reference користувач може ввести зображення, яке потім модель штучного інтелекту буде використовувати як шаблон. На основі цього шаблону ШІ створить нове зображення з такою самою композицією.

Наприклад, прямо під час демонстрації Adobe у прямому ефірі один з користувачів використав як шаблон зображення профілю людини. Потім Firefly видав кілька нових зображень, які зберегли «структуру» оригінальної фотографії. Результат ви можете побачити нижче (зліва – шаблон, а справа – результат роботи ШІ).

Під час використання Structure Reference користувач може задавати параметри, тобто вказувати штучному інтелекту, наскільки сильно потрібно дотримуватись шаблону під час створення нових зображень.

Ця нова функція Firefly працює разом із Style Reference, яка використовує зображення як посилання для створення нового зображення в тому самому стилі. Це нове зображення використовує посилання та зберігає ті самі стилістичні рішення, як-от колірну схему.

Тепер користувачі можуть використовувати комбінацію Structure Reference та Style Reference, а також докладні підказки, щоб гарантувати, що створене зображення максимально відповідає їхнім потребам з першої спроби.

Використання зображень як орієнтирів (шаблонів) означає, що користувачам не потрібно створювати текстову підказку та налаштовувати її кілька разів, щоб отримати бажаний результат. Ця функція корисна, коли користувачі не можуть знайти слова, щоб описати зображення, яке вони хочуть отримати.

Adobe додала Structure Reference до Firefly в Інтернеті та на мобільних пристроях. Ви можете спробувати цю функцію безкоштовно, відвідавши веб-сайт Adobe Firefly, де ви можете почати працювати із зображеннями та текстовими підказками.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело zdnet
Читайте також