Кліматична техніка в Comtrade: Теплові насоси, їх типи, застосування та вибір

Кліматична техніка — це пристрої та системи, призначені для створення та підтримки комфортних кліматичних умов у приміщеннях. Кліматичну техніку, а також теплові насоси купити в Україні можна в магазині Comtrade, включаючи й теплові насоси для кліматичних систем. Такі системи також можуть включати:

 • кондиціонери,
 • вентиляційні установки,
 • зволожувачі,
 • осушувачі.

Comtrade пропонує широкий асортимент обладнання для створення комфортних умов у вашому будинку чи офісі. У спеціальному каталозі нашого магазину ви знайдете як стандартні пристрої, так і спеціалізовані рішення, такі як, наприклад, теплові насоси.

Теплові насоси: Їх основні типи та функції

Назва «кліматична техніка» походить від основної функції пристроїв цієї групи. До основної функції відносять регулювання мікроклімату в приміщенні, зокрема таких параметрів, як температура, вологість і якість повітря.

Теплові насоси для кліматичних систем — це пристрої, які переносять теплову енергію з одного місця в інше, опалюючи або охолоджуючи повітря в приміщеннях. Основні типи теплових насосів включають:

 1. Повітря-вода — такі моделі використовують енергію зовнішнього повітря для підігріву води, яка потім циркулює за системою опалення.
 2. Грунт-вода — використовують тепло землі для підігріву води, що робить їх ефективними та стабільними в умовах низьких температур.
 3. Повітря-повітря — переносять тепло з повітря зовні всередину приміщення або навпаки залежно від режиму роботи.

У магазині Comtrade представлені різні типи кліматичного обладнання та аксесуари до них, включаючи теплові насоси класу «повітря-вода». В асортименті нашого магазину ви можете вибрати роторні їх моделі або інверторні теплові насоси, ціна яких буде вищою завдяки складнішої конструкції та технології, що забезпечує кращу продуктивність та економію енергії.

Роторні теплові насоси функціонують на постійній швидкості, тоді як інверторні моделі можуть змінювати свою потужність, залежно від поточних потреб, що робить їх більш енергоефективними та довговічними.

Особливості теплових насосів від Comtrade

Теплові насоси використовують відновлювану енергію для обігріву/охолодження приміщень, забезпечуючи скорочення витрат на електроенергію та зниження викидів вуглекислого газу. Особливо популярні такі системи в регіонах з помірним та холодним кліматом, оскільки вони здатні функціонувати навіть за низьких температур.

Comtrade пропонує різні моделі теплових насосів, нижче до вашої уваги представлені дві з них, що відрізняються за технологією управління та енергоефективності.

LogicPower LP SINV-15

Властивості теплового насоса «повітря-вода» (інверторний спліт):

 • висока енергоефективність;
 • низький рівень шуму;
 • система інтелектуального управління;
 • стабільна температура;
 • економія енергії.

Такий пристрій ідеально підходить для житлових та комерційних приміщень, де комфорт та економія фінансів — однаково важливі аспекти.

LogicPower LP-15-380

Це класична модель теплового насоса «повітря-вода» без інверторної технології, проста в установці та експлуатації, але споживає більше енергії. Відрізняється високою стабільністю та надійністю у різних кліматичних умовах, тому підходить для більшості користувачів.

Купити теплові насоси з доставленням в Києві та в інші населені пункти України ви можете в онлайн магазині Comtrade. Вибирайте потрібну модель, виходячи з розміру вашого приміщення та кліматичних умов регіону проживання.

 

Читайте також