Топ-5 смартфонів з потужною камерою: робіть якісні знімки в будь-яких умовах

Боротьба за звання смартфона з найкращою камерою стає дедалі гострішою. Оскільки великі виробники Apple, Samsung і Google постійно конкурують між собою у розробці кращих функцій, вищої роздільної здатності та чіткіших об’єктивів, вибагливий фотограф зі смартфонів має великий вибір. Інші виробники теж мають чимало хороших пропозицій. Bibliotech зібрала разом найкращі варіанти, щоб вам було легше обрати.

Apple iPhone 15 Pro Max

Вартість – від 50 000 грн.

Камера з 5-кратним оптичним збільшенням привертає увагу, але це не єдина сильна сторона. Smart HDR отримує оновлення, яке покращує динамічний діапазон. iPhone 15 Pro Max чудово справляється як з портретами, так і з фотографіями в умовах слабкого освітлення. Немає професійного режиму для фотозйомки вручну, але 48-мегапіксельні фотографії у форматі RAW 15 Pro дають чудові результати. Обробка фотографій в автоматичному режимі також є однією з найкращих, якщо не найкращою на даний момент.

Xiaomi 14 Ultra

Вартість – від 49 000 грн.

Завдяки датчику основної камери, який набагато більший, ніж у конкурентів, широкій діафрагмі зі змінною діафрагмою та розробленій Leica оптиці, Xiaomi 14 Ultra може робити одні з найкращих зображень, які ми коли-небудь бачили з телефону.
Висококонтрастний чорно-білий режим Leica 14 Ultra дозволяє робити чіткі монохромні вуличні фотографії, які виглядають чудово без будь-якої постобробки. Щоб зробити її більш повноцінною камерою, Xiaomi продає Photography Kit, який включає футляр і рукоятку, яка забезпечує фізичне керування камерою.

Samsung Galaxy S24 Ultra

Вартість – 55 800 грн.

Головна камера має 200-мегапіксельний датчик, який використовує технологію об’єднання пікселів. 50-мегапіксельна камера має 5-кратний телеоб’єктив. У серії S24 представлено нове покоління технології штучного інтелекту, яке використовується під час зйомки зображень і покращує нічну фотографію, рівень шуму, якість масштабування та HDR-зображення серед іншого. Штучний інтелект також актуальний у нових функціях редагування на пристрої та в хмарі, як-от новий інструмент для видалення Reflection. S24 Ultra записує відео зі швидкістю до 8K 30 кадрів в секунду, а за допомогою AI також може використовуватися для створення уповільнених відео, генеруючи проміжні кадри у відео, що дозволяє створювати уповільнені відео після їх запису.

Google Pixel 8 Pro

Вартість – від 33 000 грн.

Модель має Pro Controls, що дає користувачам більше елементів керування, які зазвичай є на спеціальних бездзеркальних камерах. Це означає налаштування таких загальних параметрів, як ISO, швидкість затвора, колірна температура та фокус. Є нові цікаві функції, такі як Best Take, Magic Editor і Audio Magic Eraser. Ексклюзивна функція Video Boost для Pixel 8 Pro також доступна. Pixel 8 Pro додає нову функцію зйомки у форматі RAW, яка дає вам змогу повністю використовувати переваги сенсора 50 Мп.

Honor Magic 5 Pro

Вартість – від 38 000 грн.

Має потрійну матрицю 50-мегапіксельних камер – надширокоугольну 13 мм, ширококутну 23 мм і телеоб’єктив 90 мм, усі вони знімають із однаковою високою роздільною здатністю, тож якість під час перемикання між фокусними відстанями не буде компромісною. Є режим 100-кратного цифрового масштабування. Якість фотографій незмінно хороша в різних умовах, із потужним нічним режимом, який включається, коли освітлення стає слабким. Хоча 100-кратний цифровий зум не надто великий, 10- та 30-кратний варіанти дають переконливі результати, даючи вам більше можливостей для зйомки на відстані. Існує зручний режим супермакро для наближення.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також