Топ-3 якісних, але бюджетних ігрових моніторів у 2024 році

Ринок ігрових моніторів постійно зростає, і є ризик заблукати в цьому розмаїтті. Шукаючи ігровий монітор, вам доведеться враховувати різні фактори: частота оновлення монітора, формат VRR, роздільна здатність впливають тощо. А ще серед важливих факторів є ціна. Bibliotech спрощує вам задачу. Ми підібрали найкраще ігрові монітори за адекватною ціною.

1. Gigabyte M28U

Вартість – від 9500 грн.

Найдешевший варіант з трійки – монітор 4K під назвою Gigabyte M28U. Завдяки 28-дюймовій IPS-панелі пропонує велику кількість пікселів на дюйм. Результатом є надчітке та чітке зображення під час гри, яке добре поєднується з насиченим тоном IPS. Окрім досить швидкої IPS-панелі, на задній панелі є USB-концентратор із кількома роз’ємами типу A. Підставка — це, мабуть, єдиний недолік M28U. Вона доволі міцний, але не така гнучка, як деякі інші.

2. MSI G274QPF-QD

Вартість – від 11700 грн.

Це 27-дюймовий бюджетний ігровий монітор із роздільною здатністю 1440p. Є частиною великої серії G ігрових моніторів MSI початкового рівня. G274QPF-QD виділяється як єдина модель із шаром квантових точок для покращення якості кольору HDR. MSI має підтримку FreeSync VRR, сумісність з G-SYNC і високу частоту оновлення 170 Гц. На відміну від більшості моніторів цього класу, він має з’єднання USB-C із підтримкою альтернативного режиму DisplayPort, що також забезпечує потужність 15 Вт. Він також має деякі додаткові ігрові функції, як-от нічне бачення, яке оптимізує яскравість фону, і допоміжний екран, який накладає перехрестя, щоб допомогти з прицілюванням.

2. Dell G2724D

Вартість – від 13000 грн.

Має 27-дюймовий екран 1440p, але без міні-світлодіодного підсвічування, тому якість зображення трохи знижена, оскільки чорний колір виглядає сірим у темних кімнатах. Однак це компроміс доволі непоганий бюджетний варіант. Його частота оновлення 165 Гц ідеально підходить для більшості геймерів, особливо якщо у вас є ігрова система початкового рівня, яка не може скористатися перевагами вищої частоти оновлення.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також