Допоможуть обійтися без електрики: Топ-3 повербанки на сонячних панелях

Портативні блоки живлення чудово допомагають тримати гаджети зарядженими навіть в тих випадках, коли немає електрики. Але навіть найпотужніші повербанки рано чи пізно виснажаться. Якщо ви знаєте, що є ризик залишитись без світла не годину-дві, а 10-12 годин, є сенс звернути увагу на повербанки із сонячними панелями.

Якщо дотримано належних умов, сонячні батареї можуть забезпечити практично необмежену кількість електроенергії для ваших мобільних пристроїв, ліхтариків і портативних зарядних пристроїв. Компактні та легкі, вони ідеально підходять для кемпінгу, подорожей та екстреного використання. Рейтинг від Bibliotech допоможе вам обрати найкращу модель.

1. X-Dragon 20W

Вартість – від 2500 грн.

X-Dragon 20W має зручні розміри та забезпечує постійну та ефективну зарядку. Завдяки двом портам USB-A може одночасно заряджати кілька пристроїв, тому ви можете підключити свій телефон і USB-батарею, щоб максимально використати потужність, яку збирає X-Dragon. Завдяки компактному дизайну X-Dragon 20W легко помістити в рюкзак.

2. BigBlue SunPower 28W

Вартість – від 3100 грн.

Здатний генерувати велику потужність, хоча не завжди є стабільним. Має три USB-порти та кабель USB-A – USB-C, що робить його зручним для заряджання кількох пристроїв. Має довговічну конструкцію завдяки дійсно міцним швам і липучкам, а гумові кришки портів зменшують ймовірність появи пилу чи вологи.

3. Goal Zero Nomad 50

Вартість – від 16500 грн.

Вихідна потужність 50 Вт відрізняє пристрій від багатьох інших моделей. Має 8-міліметровий роз’єм і кабель для підключення до більших блоків живлення або сонячних генераторів. Швидко накопичує енергію, підтримує стабільну напругу. Має лише один вихідний USB-порт. Пристрій встановлюється на додаткові опорні ніжки, які можна використовувати для нахилу панелей до сонця. Очевидні недоліки – великі розміри та солідна ціна. Точно не підходить для веселих легких прогулянок, але буде чудово виконувати свою роботу стаціонарно.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також