Фахівці пояснили, чому мережа VPN може бути небезпечною і як це виправити

Чи варто використовувати VPN на своєму телефоні? Якісний додаток VPN дозволить вам змінити сервер, за допомогою якого ви підключаєтесь до Інтернету, фактично маскуючи своє місцезнаходження. Це може дозволити вам отримати доступ до вмісту, який заблокований у певних регіонах, або підтримувати ступінь конфіденційності під час в Інтернеті.

Але при встановленні VPN важливо обрати правильний додаток, бо інакше існує ризик отримати чималі проблеми. Ось деякі з них:

  • Через підроблені VPN доступ до вашого телефону можуть отримати аферисти
  • VPN можуть збирати ваші дані для хакерів
  • VPN можуть продавати деталі перегляду рекламним партнерам
  • Поганий VPN може значно знизити швидкість Інтернету

Навіть законні VPN можуть вдаватися до заборонених практик, таких як моніторинг даних. Ви можете бути атаковані небажаними рекламними оголошеннями під час використання послуги, наприклад.

Як вибрати безпечні VPN для свого телефону

VPN шифрують дані, які залишають ваш під’єднаний до Інтернету пристрій, надаючи вам переваги приватної мережі, навіть коли ви перебуваєте в загальнодоступній. У дуже неприватному цифровому світі це один із найбільш позитивних способів впливу технологій на наше повсякденне життя у 21 столітті.

Як наслідок, ви можете отримувати доступ до веб-сайтів і служб, геоприв’язаних до певних регіонів, ви уникнете спуферів Wi-Fi, перебуваючи в незахищених мережах кав’ярень, і ви маскуєте свою власну IP-адресу, надаючи вашій історії пошуку більшу анонімність. VPN працюють незалежно від того, чи є у вас комп’ютер, ноутбук чи мобільний телефон.

Для мобільних пристроїв VPN має бути у формі програми. Ось як захистити свій телефон:

  • Завантажте VPN з Apple App Store або Google Play. Використовуйте лише офіційний магазин Google Play для Android, оскільки альтернативні магазини програм можуть містити зловмисне програмне забезпечення або неперевірені програми.
  • Встановіть програму, а потім вам потрібно буде створити обліковий запис і, можливо, потрібно буде погодитися на певні дозволи або вказати регіон, з якого ви хочете переглядати. Будьте при цьому дуже уважні і перевіряйте, на що саме ви даєте дозволи.
  • Перевірте, чи є значок у рядку стану у верхній частині екрана телефону — якщо програма VPN запущена, ви повинні побачити значок ключа на Android або VPN на iOS.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також