В Uniswap розпочалося голосування щодо пропозиції про винагороду власників UNI

На платформі Snapshot відбувається голосування за пропозицію від Uniswap Foundation, яка передбачає перерозподіл комісій на користь тих, хто делегує або стейкає токени UNI. Початок голосування датується 1 березня 2024 року, і наразі ініціатива отримала підтримку від абсолютної більшості учасників.

На момент написання цього повідомлення в голосуванні було зареєстровано понад 10 млн токенів UNI. Лише 15 токенів UNI виставили варіант “Проти”, а “Утримаюсь” обрали за 3,9 токена UNI. Усі інші голоси були “За” інтеграцію. Голосування триватиме до 6 березня 2024 року.

Згідно з суттю пропозиції, передбачено запуск двох нових смартконтрактів, які дозволять стягувати й перерозподіляти комісії. Власники токенів UNI матимуть можливість отримати частку від 10% до 25%.

Ініціативу високо оцінили у криптовалютній спільноті, інші децентралізовані протоколи, такі як Frax Finance, також планують впровадити подібні рішення.

За останню добу, з 1 по 2 березня 2024 року, курс Uniswap (UNI) зріс на понад 5%, як свідчать дані з TradingView. З початку лютого ціна токену збільшилася на 102%.

Курс UNI/USDT на біржі Binance. Джерело: TradingView

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело incrypted.com
Читайте також