Три причини, чому ціна Ethereum може швидко досягти 4 тисяч доларів

5 березня Ethereum (ETH) піднявся до максимуму ($3822) з початку року після зростання на 8% за останні 24 години. За минулий тиждень ця криптовалюта зросла на 15%, а за останні півроку – на 132%. Фахівці вважають, що ця тенденція буде продовжуватись. На це будуть впливати фундаментальні фактори та метрики.

1) Зниження пропозиції на біржах

Дані компанії Glassnode, що займається аналізом ринку, показують, що баланс ETH на біржах досяг мінімуму за 20 місяців і становить 13,14 млн ETH. За останні три місяці падіння становило 7,7%.

Загальний баланс між притоками та відтоками в усіх відомих біржових гаманцях демонструє різке зниження. Особливо з жовтня 2023 року, коли почали стрімко виводити гроші з торгових платформ. Це падіння супроводжується зростанням ціни ETH на 130% за той самий період часу.

Зменшення залишків ETH на біржах означає, що інвестори можуть виводити свої токени в гаманці самостійного зберігання. Це вказує на відсутність наміру продавати в очікуванні підвищення ціни в майбутньому.

2) Кількість ставок Ethereum зростає

На зменшення кількості токенів ETH, доступних для торгівлі, також впливає той факт, що зростає кількість ефіру, поставленого на Beacon Chain. Згідно з даними Dune Analytics, понад 31,58 мільйона доларів ETH (загальна вартість – 119,8 млрд доларів за поточним курсом) зараз розміщено на протоколі Ethereum proof-of-stake.

Це означає, що 26,3% поставок ETH були задіяні та недоступні на ринку.

3) Відкритий інтерес Ethereum наближається до максимуму 2021 року

Збільшення попиту на кредитне плече призвело до різкого зростання відкритого інтересу ф’ючерсів на ETH. Він склав близько 11,98 млрд доларів, наблизившись до піку в 13 млрд доларів, який спостерігався 9 листопада 2021 року.

Дані Coinglass показують, що відкритий інтерес ф’ючерсів на Ethereum перевищив 8 млрд доларів 12 лютого. З цього моменту відкритий інтерес підскочив майже на 50% менш ніж за два тижні. Це свідчить про підвищений попит на позиції ETH із кредитним плечем.

Наразі ринки онлайн-ланцюжків Ethereum відображають оптимізм і очікування інвесторів щодо спотового схвалення Ether ETF.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело cointelegraph
Читайте також