Може з’явитися криптовалютний банк, що працюватиме з біткоїном та доларами

Президент Сальвадора Наїб Букеле виступив із ініціативою створення приватного інвестиційного банку, який буде працювати з біткоїном і доларами. Раніше Сальвадор став першою країною, що легалізувала біткоїн як законний платіжний засіб.

За планом Букеле, банк приватних інвестицій (BPI) надасть інвесторам розширений вибір фінансових послуг порівняно з традиційними банками. Він буде дозволяти працювати не лише з фіатними валютами, зокрема доларом, але й з першою за капіталізацією криптовалютою.

«В рамках нашого економічного плану для Сальвадора ми пропонуємо створити BPI, де ми можемо розширити фінансові можливості для потенційних інвесторів у доларах і біткоїні», — заявила посол Сальвадора в США Мілена Майорга в соціальній мережі Х.

Макс Кайзер, старший радник Букеле з питань біткоїна, вважає, що такий крок може значно підштовхнути економічний розвиток Сальвадора. Він також зазначив, що прогнози щодо зростання чистого внутрішнього продукту країни, які були висловлені Кеті Вуд, можуть стати ще більш вірогідними.

У травні цього року уряд Сальвадора впровадив систему мемпул для відстеження інвестицій у біткоїн. На сьогодні під управлінням країни перебуває 5 783 BTC на суму $ 382 млн. Сальвадор не лише купує біткоїни, але й самостійно видобуває їх, використовуючи інноваційну геотермальну енергію. З початку 2021 року країна добула майже 474 біткоїни, поєднуючи фінансові технології з відновлюваною енергією.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також