Назвали відому криптовалюту, вартість якої може зрости на 5900%

Знаменитий криптоаналітик вважає, що Dogecoin (DOGE) може досягти максимальної цінової позначки, якщо мемкоїн повторить історичний патерн. Про це повідомив криптостратег Алі Мартінес своїм 56 000 підписникам у соціальній мережі X.

За словами експерта, цифровий актив може зрости на 5900% від його поточної вартості. “Я відчуваю, що мої колеги відволіклися на нові блискучі мемкоїни, але Dogecoin залишається найважливішим альткоїном в цьому секторі. З технічної точки зору, DOGE відображає модель 2018–2021 років. Якщо це так, то DOGE може бути на початку масштабного параболічного зростання!”

На момент написання новини ціна DOGE становила $0,20. Аналітик також зауважив, що Ethereum також перебуває у бичачому висхідному тренді, що ґрунтується на високому рівні мережевих транзакцій, здійснюваних великими інвесторами.

“Попри корекцію ціни Ethereum, яка спостерігалася протягом останніх кількох тижнів, кількість ‘китових’ транзакцій ETH зростає – це бичачий індикатор для майбутнього руху ціни ETH!”, – зауважив експерт.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також