Найбільша криптобіржа Binance посилює вимоги до нових криптопроєктів: причини

Біржа Binance почала впроваджувати суворіші критерії відбору для криптопроектів, які прагнуть лістингу токенів.

Як відомо, основне завдання будь-якої криптобіржі — це пропонувати токени для трейдингу або купівлі. Якщо біржа додає нову монету, це називається «лістинг».

Так от тепер добитися цього лістингу новачкам буде важче. Binance змінює критерії відбору для того, щоб посилити захист криптоінвесторів.

Скоріше за все, Binance таким чином реагує на посилення регулятивного контролю. Наприкінці листопада 2023 року CFTC, Мінфін та Мінюст США оштрафували Binance на рекордні $4,3 млрд. Причина – порушення правил боротьби з відмиванням грошей та пособництво в обході санкцій.

Тепер Binance вважає, що краще захищати інвесторів, ніж додавати нові токени у свій лістинг. Джерела повідомляють, що біржа почала впроваджувати суворіші умови для криптопроектів, які прагнуть до лістингу.

Зокрема, посилені критерії передбачають:

  • подовжений «період обриву», протягом якого токени не можна продавати;
  • більший розподіл токенів для маркет-мейкерів;
  • обов’язкові гарантійні депозити.

Binance усно повідомила про ці зміни зацікавленим сторонам, залученим до лістингу токенів.

Незважаючи на суворі заходи, домінування Binance у спотовій криптовалютній торгівлі залишається незмінним, що свідчить про стійкість і адаптивність перед обличчям регуляторних проблем. Біржа продовжує лідирувати в лістингу токенів серед основних платформ.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело cryptoknowmics
Читайте також