Мемні криптовалюти, пов’язані з Байденом, зросли на вражаючі 4700%

Ринок криптовалюти бурхливо відреагував на так званий Супервівторок (Super Tuesday) у США.

Супервівторок – це видатна подія для Сполучених Штатів, оскільки в цей день одразу велика кількість штатів одночасно голосує на праймериз і обирає, хто з кандидатів від двох політичних партій має йти на президентські вибори.

В цьому році у Супервівторок стало остаточно зрозуміло, що саме Джо Байден і Дональд Трамп будуть боротися за президентське крісло у листопаді. І саме тому мем-коїни, пов’язані з цими політиками, опинилися в центрі уваги.

Меми-монети, засновані на блокчейні Solana, найбільше зросли у ціні. Згідно з даними CoinMarketCap, токен під назвою jeo boden (BODEN) зріс більш ніж на 4700%. Назва монети, як ви розумієте, асоціюється з Джо Байденом. На момент запуску ціна токена коливалася в районі 0,002 долара, а зараз підскочила до 0,04 долара.

Коїни, пов’язані з Дональдом Трампом, навпаки, знизилися у ціні. Наприклад, криптовалюта TRUMP впала до 8,08 долара. Однак вартість токена все ще значно перевищує його вартість на кінець минулого року.

Треба зазначити, що і BODEN, і TRUMP безпосередньо не пов’язані з політиками. Однак раніше Дональд Трамп отримав 579 281 коїн TRUMP від команди проекту. У січні 2024 року актив різко подорожчав. Для порівняння, у листопаді 2023 року він торгувався від 0,01 до 0,08 долара. Наприкінці лютого вартість портфеля мемів TRUMP у гаманці Трампа зросла до 4,05 мільйона доларів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело crypto.news
Читайте також