Криптовалютні аналітики прогнозують зростання біткоїна до $ 200 000 і вище

Відомий інвестор Ден Тап’єро опублікував «бичачий» твіт про біткоїн, в якому поділився своїм баченням того, як BTC перевищити рівень ціни в $ 200 000 в найближчому майбутньому.

На думку експерта, свою роль тут відіграє важливий макроекономічний фактор.

Інвестор і прихильник біткоїна Ден Тап’єро, який також є співзасновником Gold Bullion International і 10T Holdings, заявив, що зростання біткоїна не має нічого спільного з майбутнім халвінгом. Однак, коли раніше інші експерти наводили той самий аргумент, прогнозуючи зростання біткоїна, вони мали на увазі факт унікальної дефіцитності біткоїна як активу.

Тап’єро написав у Твіттері, що помітив «найдивовижнішу кореляцію», яку він спостерігав на ринку протягом останнього часу. Серед інвесторів може існувати «надзвичайне занепокоєння щодо знецінення грошової одиниці, спричинене зростанням ринку казначейських облігацій на 60%» за останні п’ять років.

Експерт сказав, що він налаштований на золото з цього приводу і буде ще більш оптимістично налаштований, коли ФРС США почне знижувати процентні ставки. Що стосується біткоїна, Тап’єро наголосив, що поточний стан знецінення грошової одиниці, швидше за все, підштовхне BTC до рівня $ 200 000 і вище.

Раніше гендиректор Skybridge Capital Ентоні Скарамуччі заявив, що курс BTC у цьому «бичачому циклі» досягне $ 170 000, а в майбутньому капіталізація біткоїну становитиме половину від капіталізації золота.

Про це фахівець заявив під час інтерв’ю на каналі CNBC. Зокрема, Ентоні Скарамуччі заявив, що вже в цьому циклі біткоїн зросте у 2,5 рази. «Я просто кажу, що капіталізація біткоїна може досягти половини від золота, тобто виросте в шість чи навіть вісім разів із поточних показників», — наголосив експерт.

За його словами, вони лише продовжать стимулювати попит на ВТС як з боку роздрібних клієнтів, так і з боку інституційних інвесторів. Компанія також тримає позиції в токенах Avalanche, Algorand та кількох інших.

«Я думаю, що більша ліквідність на ринках — це краще для біткоїна. Люди, які вивчають біткоїн і працюють з ним, визнають його як цифрове сховище активів. Вони розглядають його як цифрову форму золота. І якщо в циклі процентних ставок буде послаблення, це означає, що буде більше ліквідності. І я думаю, що це буде краще для біткоїна. Він знайде свій шлях до більшої кількості модельних портфелів», — сказав Скарамуччі у січні 2024 року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело noworries
Читайте також