Команда мем-коїнів на базі Solana вкрала майже $1 млн доларів

Розробники мем-коїна CONDOM на блокчейні Solana підозрюються у шахрайстві, внаслідок якого інвестори втратили майже $1 млн в токенах SOL.

Команда зібрала 4965 SOL у рамках попереднього продажу монети, але потім видалила її сторінку на X (раніше Твіттер).

Зібрані кошти оцінювали на той час у 906 тисяч доларів. Whale Insider повідомляє, що спільнота підозрює команду CONDOM у скоєнні шахрайства під назвою “витягування килимка”.

“Витягування килимка” (rug pull) – це тип шахрайства, коли команда розробників криптопроєкту нарощує вартість свого токена, а потім відмовляється від нього і зникає разом із грошима інвесторів.

Користувач X під псевдонім Harfordton, закликав бути обережними при інвестуванні в криптопроекти. Він наголосив на тому, що на обліковий запис CONDOM було підписано понад 50 000 підписників, у тому числі – відомі люди.

Судячи з усього, “витягування килимка” з монетами Solana стає трендом. Раніше команда розробників мем-монет URF зникла з 2400 SOL вартістю 450 тисяч доларів, зібраних під час передпродажу монети. Розробники “витягнули килимок” менше ніж через 24 години після запуску URF. Остання активність проекту в соціальних мережах була 26 березня. Команда URF також використала кошти, зібрані під час продажу активу, для торгівлі іншими мем-токенами на Solana.

Криптоексперт під псевдонімом ZachXBT також заявив, що з 12 березня в екосистемі Solana відбулося 33 передпродажі, які залучили 796 тисяч SOL. Однак більшість проектів виявилися непрозорими. ZachXBT надав дані про щонайменше чотири випадки “витягування килимків” із загальним збитком близько 25,4 тисяч SOL. Проте криптоексперт додав, що такі дані ще потребують доопрацювання.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело crypto.news
Читайте також