Експерти назвали відому криптовалюту, ціна якої може підскочити на солідні 70%

За словами криптовалютних аналітиків, за минулі дні ціна токена XRP дещо відновилася, що свідчить позитивні настрої. Це дало підстави очікувати, що вартість XRP продовжить зростати. Експертка RLinda припустила, що криптовалюта має зрости на 70%.

В аналізі, опублікованому на сайті TradingView, криптоаналітикиня RLinda виклала ряд причин, чому ціна XRP може готуватися до стрибка. Однією з них є той факт, що альткоїн пройшов помилковий пробій.

Йдеться про ціновий обвал, який призвів до падіння вартості XRP з $0,7 до $0,42, що становить майже 50% падіння. Однак криптоаналітикиня вважає, що цей обвал був «бичачим» для монети, оскільки це був помилковий пробій, за яким послідував прорив.

У таких сценаріях ціна XRP може бути спрямована на прорив, подібний до пробою і подальшого відновлення в період між серпнем і листопадом 2023 року. У такому випадку ціна може зрости на 50% з максимальним зростанням до 70%.

Крім того, ціна XRP також знаходиться в довгостроковій консолідації, що є ще одним фактором, який може сприяти цьому прориву. «XRPUSDT формує технічний помилковий пробій підтримки, в довгостроковій перспективі повинна сформуватися консолідація вище зони з метою продовження зростання, потенціал якої може бути розкритий на 50−70%», — зазначила RLinda.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело noworries
Читайте також