Біткоїн може зрости в ціні до 140 тисяч доларів вже в найближчі місяці

Ціни на біткоїн, який у понеділок, 8 квітня, перевищив позначку в 72 тисячі доларів, продовжують зростати. За передбаченнями фахівців, протягом найближчих трьох місяців вартість цієї криптовалюти може сягнути 140 тисяч доларів.

Про це повідомило у середу, 10 квітня, видання Crypto Intelligence.

Згідно з аналізом, проведеним фахівцем під псевдонімом TechDev, нинішня ціна біткоїну, що становить близько 69 тисяч доларів, може подвоїтися протягом трьох місяців. Цей прогноз базується на поведінці біткоїну відносно верхньої смуги Боллінджера — технічного індикатора, що визначає волатильність ринку.

“Кожен раз, коли біткоїн це робив у минулому, його ціна подвоювалася протягом наступних трьох місяців”, — зауважує TechDev.

Якщо ці передбачення справдяться, то до липня біткоїн може досягти позначки в 140 тисяч доларів.

Що таке смуги Боллінджера

Смуги Боллінджера — це інструмент технічного аналізу, що вказує на імпульс і волатильність активу в межах певного діапазону. Ціни близько верхньої смуги зазвичай свідчать про перекупленість.

Нагадаємо, за прогнозами аналітиків, наступний рівень зростання криптовалюти може досягти 85 тисяч доларів. Це випливає з торгової моделі симетричного трикутника, яку біткоїн демонстрував у вівторок, 9 квітня.

А на початку тижня, у понеділок, 8 квітня, вартість біткоїну становила 72,2 тисячі доларів за монету, що на 4% більше від попередньої ціни. Це зростання настало після періоду цінової волатильності.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело novyny.live
Читайте також