Біткоїн-кит часів Сатоші прокинувся через 14 років: що його “розбудило”

Популярний криптовалютний трекер Whale Alert поширює інформацію про ще одного кита, який перебував у сплячці з часів Сатоші Накамото. Цей сплячий гаманець був реактивований після масового падіння біткоїна в суботу. Він прокинувся з біткоїнами на мільйони доларів США.

Вищезгадане джерело виявило, що блокчейн-адреса, яка містить 50 BTC вартістю $3 314 211 на момент публікації твіту, пробудилася після того, як залишалася недоторканою протягом 14 років. Востаннє рух біткоїнів за цією адресою спостерігався у 2010 році — в рік, коли таємничий творець BTC Сатоші Накамото вирішив відійти від біткоїна і зник, залишивши своє дітище в руках кількох розробників.

За останні місяці було помічено чимало “сплячих” криптовалютних гаманців, які пробудилися після 10-14 років бездіяльності. Вони містили як раніше видобуті/куплені монети Bitcoin, так і Ethereum, отримані під час ICO у 2014 році.

Як правило, багато власників вирішують почати продавати свої старі накопичення після десятиліття зберігання, щоб заробити на стрибку цін BTC або ETH. Однак у деяких випадках користувачам також вдається відновити свої давно втрачені приватні ключі лише зараз.

Нещодавнє переміщення активів зі старих гаманців змушує робити припущення щодо потенційних мотивів транзакцій. Деякі аналітики припускають, що біткоїн-майнери, можливо, готуються до розпродажу напередодні майбутнього біткоїн-халвінгу, який, як очікується, відбудеться приблизно 20 квітня 2024 року.

Халвінг біткоїна є важливою подією в життєвому циклі криптовалюти, оскільки він вдвічі зменшує винагороду за блок для майнерів. Це зменшення винагороди може призвести до падіння доходів для майнерів, що змусить їх ліквідувати частину своїх біткоїн-холдингів, щоб покрити операційні витрати та зберегти прибутковість.

Згідно з прогнозами 10x Research, індустрія майнінгу біткоїнів може втратити до 10 мільярдів доларів після халвінгу. Генеральний директор Маркус Тілен припускає, що після халвінгу очікується шестимісячний період стагнації, який може створити значні проблеми для крипторинку, оскільки майнери готуються до ліквідації значних частин своїх резервів BTC.

Потенційний розпродаж майнерами може порушити ринкову динаміку, оскільки накопичення запасів під час нещодавнього підвищення ринкових настроїв створило дисбаланс попиту та пропозиції. Традиційно майнери, як правило, накопичують свої активи BTC, що призводить до халвінгу і росту цін.

Читайте також:

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело cryptodaily u.today
Читайте також