Bitcoin знову подорожчав до 60 тисяч доларів, але у інвесторів є сумніви щодо перспектив криптовалюти

У ніч на понеділок, 6 травня, біткоїн перевищив позначку 64 тисячі доларів. Однак аналітики сумніваються, що криптовалюта зможе закріпитися на цьому рівні. Віце-президент BIT Mining Ltd Ювей Янг вважає, що ймовірність різкого зростання біткоїна до 74 тисяч доларів низька.

Як повідомляє Bloomberg, на минулому тижні фіксація прибутку привела до падіння біткоїна нижче 57 тисяч доларів. При цьому кількість біткоїнів на біржах за кілька днів зросла до 1,946 мільйона BTC. З початку травня американські інституційні інвестори також почали активно продавати свої активи. Однак 4-5 травня ситуація стабілізувалася, і біткоїн навіть піднявся вище 60 тисяч доларів.

Також спостерігається підйом альткоїнів. Ethereum досяг позначки 3 142 доларів, а Binance Coin (BNB) повертається до рівня 600 доларів. Bloomberg зазначає, що 1 травня біткоїн опустився до 56 527 доларів, що було мінімумом за останні два місяці. За один день чистий відтік коштів з американських фондів ETF становив близько 564 мільйонів доларів, найбільший від моменту запуску ETF у січні.

Ювей Янг, віце-президент BIT Mining Ltd, вважає, що біткоїн навряд чи зможе швидко повернутися до позначки 74 тисяч доларів через сильний тиск макроекономічних факторів, які зменшують привабливість криптовалюти. “Падіння біткоїна з рекордного майже 74 000 доларів, досягнутого в березні, показало стурбованість трейдерів, які можуть вбачати ризики у глобальному макросередовищі, які не видно ФРС чи звичайним інвесторам”, – зазначає Янг.

Чого очікувати від біткоїна надалі

Трейдер Doctor Profit написав у соціальній мережі, що бичачий ринок вже розпочався. Він прогнозує, що біткоїн готовий знову піднятися вище 68 тисяч доларів, вказуючи на збільшення емісії стейблкоїнів USDT як ознаку цього. Він очікує, що зростання біткоїна може початися вже в другій половині травня.

Засновник проекту Ajoobz Eljaboom також припускає, що після незначних коливань у діапазоні від 63 до 66 тисяч доларів біткоїн у другій половині травня знову зросте та оновить свій абсолютний максимум.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також