Binance припиняє продаж NFT для біткойнів і вилучає їх з біржі: причина

Починаючи з 18 квітня, Binance NFT не прийматиме операції та депозити для колекцій NFT на основі біткойнів. Платформа випустила вказівки для своїх користувачів, закликаючи їх перенести свої Bitcoin NFT з ринку за допомогою мережі Bitcoin до 18 травня.

Binance також автоматично скасовує всі замовлення на листинги, які зазнали впливу на зазначену дату. Біржа заявила, що після 10 квітня вона припинить підтримку додаткових розсилок, бонусів або функцій, пов’язаних із біткойн-NFT.

Щодо Runestone NFT, біржа повідомила, що ті, хто має право на аірдроп Runestone, отримали NFT на свої облікові записи Binance. Тим не менш, власники повинні відкликати ці NFT до наступної середи, щоб отримати доступ до будь-яких пов’язаних токенів, утиліт або переваг.

Binance заявила, що її рішення здебільшого виникло через бажання оптимізувати пропозиції біржі. Дані ринку NFT показують, що кількість унікальних покупців і загальний обсяг торгів значно впали, незважаючи на коротке відновлення в четвертому кварталі 2023 року.

Зниження активності на ринку та нещодавня критика біткойн-NFT, які спричиняють перевантаження мережі, ймовірно, сприяли рішенню Binance.

Читайте також: Які NFT краще купувати: поради фахівців

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело crypto.news
Читайте також